«Metallurg» finālsērijas otrajā spēlē revanšējas (8)

KHL Gagarina kausa izcīņas finālsērijas otrajā spēlē uzvaru izcīnīja Magņitogorskas «Metallurg» hokejisti, kas savā laukumā ar 4:1 pieveica Prāgas «Lev», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Pirmajā trešdaļās vārti netika gūti, bet otrā perioda 4. minūtē Bogdans Potehins atklāja mača rezultātu. Trešdaļas 14. minūtē laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja Daniss Zaripovs, bet pēc pusotras minūtes Jans Kovāržs skaitliskajā vairākumā panāca jau 3:0 «Metallurg» labā.

Trešajā periodā jau 44. sekundē ceturtos vārtus mājinieku labā guva Sergejs Mozjakins, simboliski dzēšot Prāgas komandas pēdējās reālās cerības uz atspēlēšanos. Bet nepilnas četras minūtes līdz mača beigām «Lev» labā goda vārtus iemeta Džastins Azevedo.

Magņitogorskas komandas vārtsargs Vasīlijs Košečkins šajā spēlē atvairīja 35 no 36 viesu izdarītajiem metieniem.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā piektdien Magņitogorskā viesi izrādījās pārāki ar 3:0.

Sērijas trešā un ceturtā spēle risināsies attiecīgi otrdien un ceturtdien Prāgā.