Norvēģijas hokejistiem uzvara pār Itāliju

Pasaules čempionātā hokejā šovakar Stokholmas apakšgrupas spēlē Norvēģijas valstsvienība ar 6:2 pārspēja Itālijas izlasi.

Spēles 4. minūtē norvēģus vadībā izvirzīja Matss Trigs, tomēr jau pēc divām minūtēm Luka Ansoldi panāca izlīdzinājumu. Pirmās trešdaļas beigās Patriks Toresens atguva vadību Norvēģijas izlasei, otrā perioda 5. minūtē Mariuss Holtets skaitliskajā vairākumā panāca 3:1, bet 11. minūtē Mortens Āsks guva jau ceturtos vārtus Norvēģijas komandas labā.

Pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem Itālijas komanda pieprasīja minūtes pārtraukumu, bet pēc divām minūtēm Tomass Larkins samazināja rezultāta starpību. Turpinājumā abas komandas daudz laika pavadīja, spēlējot nevienādos sastāvos, bet trešā perioda 9. minūtē skaitliskajā mazākumā izcēlās norvēģis Matss Trigs. Punktu mačam pielika Pērs-Oge Skreders, kurš 15. minūtē vairākumā guva sestos vārtus.

Šovakar Stokholmas apakšgrupās notiks vēl viena spēle, kurā tiksies Zviedrijas un Vācijas hokejisti.