Paraolimpietim Ozolniekam devītā vieta pasaules vieglatlētikas čempionāta diska mešanā (1)

Latvijas paraolimpietis Andis Ozolnieks šodien izcīnīja devīto vietu Francijā notiekošā pasaules vieglatlētikas čempionāta diska mešanas sacensībās.

Startējot F46 medicīnas grupā, Ozolnieks labākajā mēģinājumā disku aizraidīja 33,25 metrus tālu un apsteidza divus konkurentus.

Tikai trešajā mēģinājumā Ozolnieku no labāko astotnieka nobīdīja polis Tomašs Rebišs, kurš līdz ar to ieguva iespēju izpildīt vēl trīs metienus un vēlāk savu iespēju izmantoja, izcīnot trešo vietu ar 45,70 metriem.

Par pasaules čempionu kļuva krievs Ņikita Prohorovs, kurš sasniedza 49,68 metrus.

Līdz ar to visi Latvijas sportisti dalību Lionā notiekošajās pasaules meistarsacīkstēs sportistiem ar invaliditāti noslēguši.

Šajā čempionātā Latvijas sportisti tika pie pilna medaļu komplekta. Zeltu lodes grūšanā izcīnīja Aigars Apinis, kuram bija arī bronza diska mešanā, bet pie sudraba šķēpmešanā tika Dmitrijs Silovs.