Pārtrūkst Cauņas pārstāvētā CSKA kluba uzvaru sērija Krievijas čempionātā (1)

Zaudējumu Krievijas premjerlīgas čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja pagājušā gada Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda, līdz ar to pārtraucot savu sešu uzvaru sēriju.

Aizvadītajā cīņā CSKA savā laukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās citam Maskavas klubam «Dinamo».

Cauņa maču uzsāka savas komandas pamatsastāvā, nospēlējot līdz 86. minūtei, kad rezultāts jau bija 0:2.

Uzvarētāju labā pa vieniem vārtiem guva ungārs Balāžs Džudžaks un Aleksandrs Kokorins.

Jāizceļ, ka kopš 58. minūtes CSKA komanda spēlēja mazākumā, jo par sitienu pretiniekam pa seju sarkanā kartīte tika parādīta Alanam Dzagojevam.

Ar 21 punktu desmit spēlēs CSKA futbolisti Krievijas čempionāta kopvērtējumā atrodas līderpozīcijā, bet pa 20 punktiem iekrājušas Mahačkalas «Anži» un Maskavas «Lokomotiv» komandas.