PČ hokejā U-20: Zviedri finālā, krieviem spēle par bronzu (21)

Pasaules čempionātā hokejā U-20 izlasēm noskaidrojies pirmais finālists un par to kļuva Zviedrijas izlase.

Zviedri pusfinālā Malmē ar rezultātu 2:1 uzvarēja Krievijas hokejistus un nodrošināja dalību finālā.

Rezultāts tika atklāts pirmās trešdaļas izskaņā, kad zviedri vairākumā panāca 1:0. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā periods 5.minūtē zviedriem izdevās palielināt pārsvaru.

Krievijas hokejisti divas minūtes vēlāk samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties nespēja un piedzīvoja zaudējumu.

Jāpiebilst, ka abas komandas tikās jau grupu turnīrā un arī toreiz uzvaru izcīnīja zviedri (3:2).

Otrā pusfinālā tiksies Somijas un Kanādas izlases.