Piksonam 40. vieta sprintā, zelts Svendsenam (12)

Čehijas pilsētā Novo Mesto šodien norisinājās pasaules čempionāts biatlonā sprinta distancē un uz starta izgāja arī Latvijas sportisti.

Ātrākais no mūsējiem bija Edgars Piksons, kurš ar divām kļūdām šaušanā ierindojās 40. vietā. Piksons līderim zaudēja vienu minūti un 4,6 sekundes un nodrošināja dalību iedzīšanā.

Andrejs Rastorgujevs ar četrām kļūdām divās šautuvēs ierindojās 65. vietā, Rolands Pužulis (1) ieņēma 98. vietu, bet Oskaram Muižniekam nācās veikt divus soda apļus un finišā viņš palika 113. vietā.

Par uzvarētāju kļuva norvēģis Emīls Hegle Svendsens, kurš distanci veica 23 minūtēs un 25, 1 sekundē, sudrabu izcīnīja Martins Furkāds (+8,1) no Francijas, bet bronza tika Jakovam Fakam no Slovēnijas, kurš līderim zaudēja 11,2 sekundes.