Pīrsone ar jaunu olimpisko rekordu triumfē 100 metru barjerskriešanā

Par Londonas olimpisko spēļu čempioni 100 metru barjerskriešanā sievietēm otrdienas vakarā kļuva sacensību galvenā favorīte Sallija Pīrsone no Austrālijas.

Finālā Pīrsone finišēja pēc 12,35 sekundēm, uzstādot jaunu olimpisko rekordu.

Pirms četriem gadiem Pekinā pašreizējā pasaules čempione ieguva sudrabu, kad piekāpās amerikānietei Dounai Hārperei. Šoreiz sportistes finišēja mainītās vietās, Hārperei ar rezultātu 12,37 sekundes, kas ir sportistes personīgais rekords, izcīnot sudrabu.

Pie bronzas medaļas tika cita ASV barjersprintere Kellija Velsa, kura finišēja pēc 12,48 sekundēm un arī sasniedza jaunu personīgo rekordu.