Prāgā KHL finālā uzvara tiek izrauta pēdējās sekundēs (20)

Šodien Prāgā tika aizvadīta Kontinentālās hokeja līgas (KHL) finālsērijas trešā spēle, kurā vietējā «Lev» komanda tikās ar Magņitogorskas «Metallurg».

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja «Lev» hokejisti, sērijā atjaunojot vadību ar 2-1.

Rezultātu jau pirmā perioda 2.minūtē atklāja Jirži Sekačs, bet līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida gandrīz 40 minūtes, kad otrā perioda izskaņā Sergejs Mozjakins vairākumā panāca 1:1.

Trešā perioda vidū Džastins Azevedo vairākumā atjaunoja «Lev» vadību, bet minūti pirms beigām Fransiss Parē panāca 2:2. Tomēr dažas sekundes pirms cīņas beigām Azevedo pēc individuāla reida guva uzvaras vārtus - 3:2.

Sērijas ceturto spēli abas komandas ceturtdien aizvadīs arī Prāgā.

Jau ziņojām, ka pirmajā spēlē Magņitogorskā «Lev» uzvarēja ar 3:0, bet divas dienas vēlāk mājinieki revanšējās ar 4:1.