Rastorgujevam 33. vieta PK posma sprintā (6)

Pasaules kausa trešajā posmā šodien Francijas pilsētā Ansī 33. vietu  sprinta sacensībās ieguva Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs

Uzvaru svinēja norvēģis Johaness Tingness Bē, no kura par 32,9 sekundēm atpalika čehs Odrejs Moravecs, bet trešo vietu ieguva francūzis Martēns Furkāds, kurš ar vienu kļūdu šaušanā Bē zaudēja 37,2 sekundes.

Rastorgujevs ar divām kļūdām šautuvēs no sacensību uzvarētāja atpalika par minūti un 32 sekundēm.

Tikmēr Rolands Pužulis ar vienu kļūdu šaušanā ierindojās 81. vietā (+2:52,7), bet Toms Praulītis ar piecām kļūdām šaušanā palika pirmspēdējā, 100. vietā (+4:57,4).

Atgādinām, ka piektdien vīriešu stafetes sacensībās Latvijas biatlonisti izcīnīja 18. vietu, bet uzvaru svinēja Krievijas komanda.

Svētdien Pasaules kausa trešais posms noslēgsies ar iedzīšanas sacensībām.