Rastorgujevam Hohfilcenē 29. vieta sprintā (5)

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien izcīnīja 29. vietu Pasaules kausa izcīņas otrā posma desmit kilometru sprinta distancē.

Rastorgujevs divās šaušanās kļūdījās vienu reizi.

Tikmēr cits Latvijas biatlonists Rolands Pužulis ieņēma 90. vietu, bet Edgars Piksons finišā uzrādīja 92. ātrāko laiku.

Par uzvarētāju kļuva vācu biatlonists Andreass Birnbahers, otro vietu ieņēma Francijas sportists Martēns Furkāds, savukārt uz pjedestāla trešā pakāpiena stājās slovēnis Jakovs Faks.

Rastorgujevs uzvarētājam Birnbaheram finišā zaudēja vienu minūti. Latvijas biatlonists kvalificējās sestdien paredzētajai iedzīšanai.