RD kausa izcīņā handbolā piedalīsies arī Slovākijas, Igaunijas un Itālijas izlases

Ikgadējā Rīgas domes kausa izcīņā handbolā, kas šogad notiks jau 17. reizi, piedalīsies Latvijas, Slovākijas, Igaunijas un Itālijas vīriešu valstsvienības, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF).

Turnīrs norisināsies šī gada nogalē starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

Kā zināms, iepriekšējā turnīrā Latvijas valstsvienība ierindojās otrajā vietā, piekāpjoties Lietuvai, kas sacensībās triumfēja trešo reizi. Savukārt trešajā un ceturtajā vietā ierindojās attiecīgi Slovākija un Igaunija.

Kā zināms, Latvijas valstsvienība šobrīd ir bez galvenā trenera, jo marta izskaņā no amata tika atbrīvots Valdis Labanovskis un viņa palīgs Dmitrijs Bražņikovs.

LHF jauno galveno treneri grasās paziņot jau tuvākajā laikā.

Piektdien Latvijas izlase izlozē uzzinās pretiniekus 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Latvijas izlase iekļauta ceturtajā grozā kopā ar Bosnijas un Hercegovinas, Izraēlas, Šveices, Ukrainas, Turcijas un Somijas izlasēm.

Kā ziņots, 2015. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas vīriešu izlase ar divām uzvarām izcīnīja trešo vietu - uzvarām rudenī pār Portugāli un Igauniju sekoja četri zaudējumi pret Bosniju un Hercegovinu, Portugāli un Igauniju.