Rēdliham un Spruktam KHL sezona beigusies (13)

KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas piektajā mačā ceturtdienas vakarā neveiksmi cieta Jaroslavļas «Lokomotiv», kuru pārstāv arī Miķelis Rēdlihs un Jānis Sprukts

«Lokomotiv» hokejisti viesos ar 2:3 piekāpās Prāgas «Lev» komandai, sērijā piedzīvojot zaudējumu ar 1-4.

Rēdlihs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 15 minūtēm, kuru laikā veica divus metienus, bet Sprukts nepilnu desmit minūšu laikā uzvarēja astoņos no 17 iemetieniem.

Pirmās trešdaļas 11. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Mihals Ržepīks, bet 16. minūtē Džastins Azevedo vairākumā dubultoja «Lev» pārsvaru, tomēr tieši pēc 100 sekundēm Džefs Plets, asistējot Rēdliham, vienus vārtus atguva.

Otrā perioda 6. minūtē Mihals Birners atjaunoja laukuma saimniekiem divu vārtu pārsvaru. Nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas beigām Plets nodemonstrēja augstu ripas pārvaldīšanas tehniku un no gaisa raidīja to vārtos, bet atlikušajā laikā izglābties no zaudējuma «Lokomotiv» nespēja.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Prāgā mājinieki uzvarēja ar 3:0 un 3:2, trešajā mačā Jaroslavļā «Lev» bija pārāki ar 3:0, bet ceturtajā spēlē Jaroslavļā laukuma saimnieki izcīnīja pirmo uzvaru sērijā (3:2).

Gagarina kausa finālā Prāgas «Lev» tiksies ar Magņitogorskas «Metallurg» vai Ufas «Salavat Julajev», kuru pārstāv arī Artūrs Kulda.