Rēdliham un Spruktam KHL sezona tuvojas beigām (17)

KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas trešajā mačā šodien zaudējumu cieta Jaroslavļas «Lokomotiv» ar Miķeli Rēdlihu un Jāni Spruktu sastāvā.

«Lokomotiv» hokejisti savā laukumā ar 0:3 atzina Prāgas «Lev» pārākumu, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-3.

Rēdlihs nospēlēja nepilnas 13 minūtes un veica divus spēka paņēmienus, bet Sprukts nepilnu 16 minūšu laikā uzvarēja četros no desmit iemetieniem, kā arī izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Pirmās trešdaļas 18. minūtē skaitliskajā vairākumā «Lev» komandu vadībā izvirzīja zviedru uzbrucējs Martins Ternbergs, bet 40 sekundes līdz otrā perioda beigām Ternbergs vēlreiz vairākumā dubultoja viesu pārsvaru. Turklāt trešā perioda sākumā Nātans Oijstriks trešoreiz raidīja ripu Kērtisa Senforda cietoksnī.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Prāgā ar 3:0 un 2:1 pārāki bija laukuma saimnieki.

Sērijas ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle risināsies otrdien Jaroslavļā.