«RTU/Robežsardze» izcīna zeltu LČ volejbolā (2)

«Schenker» Latvijas vīriešu volejbola čempionātā šodien zelta medaļas izcīnīja «RTU/Robežsardze» komanda.

Finālsērijas ceturtajā spēlē «RTU/Robežsardze» ar 3-1 (27:25, 25:19, 14:25, 25:22) pieveica «Biolars/Jelgava», sērijā svinot panākumu ar 3-1.

Kārtējo lielisko spēli «RTU/Robežsardzes» rindās aizvadīja Edgars Točs, kurš guva 18 punktus, bet 12 punkti bija Toma Vanaga kontā. Tikmēr Jelgavas komandas rindās ar 18 punktiem atzīmējās Kārlis Pauls Levinskis.

Pirmajā setā cīņa aizritēja ļoti sīva, klubiem cīnoties punkts punktā. Tomēr spraigā seta galotnē panākumu izrāva viesu komanda. Arī otro setu rīdzinieki iesāka veiksmīgi, pāris minūtēs panākdami 6:2 savā labā. Atlikušajā otrā seta laikā «Biolars»/«Jelgava» gan spēja izvērst cīņu sīvāku, taču noslēdzošajās spēles otrās daļas minūtēs lieliski aizsardzībā darbojās RTU/«Robežsardzes» spēlētāji, kuri panāca 2-0 vadību.

Trešo setu, kurā mājinieki vairāk neveiksmi nedrīkstēja ciest, ar 6:0 izrāvienu sāka Jelgavas klubs. Iegūtais pārsvars atlikušajās minūtēs palīdzēja triumfēt setā pirmo reizi mačā. Savukārt ceturtais sets atkal aizritēja punkts punktā, seta izskaņā rezultāts joprojām bija neizšķirts 22:22, bet atlikušos trīs punktus guva rīdzinieki, kuri triumfēja mačā un visā sērijā kopā.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā mačā 26. martā Rīgā pārāki ar 3-1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:23) bija RTU/«Robežsardze» volejbolisti volejbolisti, pēc četrām dienām «robežsargi» uzvarēja arī izbraukumā ar 3-0 (25:22, 25:20, 25:22), bet sestdien «Biolars/Jelgava» viesos uzvarēja ar 3-2 (25:19, 25:21, 17:25, 22:25 un 15:11).

Iepriekšējās divās sezonās par Latvijas čempioniem kļuva «Biolars/Jelgava» komandas volejbolisti.