Rudņevam neizdodas turpināt gūto vārtu sēriju (2)

Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē šovakar zaudējumu cieta «Hannover 96» komanda, kuru pārstāv arī Latvijas izlases futbolists Artjoms Rudņevs

«Hannover 96» futbolisti viesos ar 0:2 piekāpās Gelzenkirhenes «Schalke 04», bet Rudņevs laukumā pavadīja visu maču, spēles 76. minūtē nopelnot dzelteno kartīti.

Uzvarētāju rindās 39. minūtē izcēlās peruānis Džefersons Farfans, bet 44. minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Makss Maijers.

Jāpiebilst, ka Latvijas futbolists pirmajās divās spēlēs pēc izīrēšanas no «Hamburger SV» uz «Hannover 96» savas jaunās komandas rindās bija izcēlies ar vārtu guvumu.

Vācijas bundeslīgas kopvērtējumā Hannoveres komanda ar 24 punktiem 20 spēlēs ieņem desmito vietu 18 komandu konkurencē.