Rudņevs palīdz nosargāt uzvaru Vācijas bundeslīgas spēlē (4)

Vācijas bundeslīgas čempionāta spēlē ceturtdienas vakarā uzvaru izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā «Hannover 96» komanda, kas ar 3:2 (3:1) izbraukumā pārspēja Frankfurtes «Eintracht».

«Hannover 96» komandai tas pēc četru zaudējumu sērijas bija otrais panākums pēc kārtas, kas jūtami atvieglojis cīņu par vietas saglabāšanu bundeslīgā.

Rudņevs arī šo savas komandas spēli sāka uz rezervistu soliņa, tomēr bez uzbrucēja palīdzības viesi pirmo 29 minūšu laikā guva trīs vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:1. Pa vieniem vārtiem guva dāņu pussargs Leons Andreasens, pussargs Larss Štindls un kotdivuāriešu uzbrucējs Didjē Ja Konans.

Spēles 68. minūtē mājinieki panāca 2:3, bet 82. minūtē laukumā devās Rudņevs, nomainot Ja Konanu. Uzbrucēja atlikušajā laikā palīdzēja komandai nosargāt pārsvaru.

Šis Hannoveres vienībai bija vien trešais panākums pēdējās 12 spēlēs.

Čempionāta kopvērtējumā pēc šī mača «Hannover 96» komanda ar 35 punktiem 31 spēlē pakāpās uz 12. vietu.

Pēc sezonas divas vājākās vienības pametīs Vācijas futbola eliti, bet 16. pozīcijas ieguvēja aizvadīs divas pārspēles ar trešo spēcīgāko pirmās bundeslīgas klubu.