«Sabres» atspēlējas un izcīna uzvaru (1)

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī uzvaru svinēja Bufalo «Sabres» komanda, kuru pārstāv arī latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 4:2 pieveica Vinipegas «Jets» komandu, izcīnot tikai trešo uzvaru pamatlaikā šosezon.

19 gadus vecais Girgensons nospēlēja nedaudz vairāk par 15 minūtēm, veica vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Otrā perioda sākumā Maiks Šaifels ar 36 sekunžu intervālu guva divus vārtus «Jets» labā, tomēr mača turpinājumā Stīvs Ots, Markuss Folinjo, Mets Mulsons un Mets Eliss nosvēra uzvaras kausus par labu mājiniekiem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 19 punktiem 34 spēlēs joprojām ieņem pēdējo, 16. vietu.