«Sabres» konferences pastarīšu duelī zaudē pēcspēles metienos (1)

NHL regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

«Sabres» hokejisti savā laukumā ar 1:2 «bullīšos» piekāpās Floridas «Panthers», bet Girgensons 18 minūšu laikā veica trīs metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu.

Otrās trešdaļas 6. minūtē Džeimijs Makbeins izvirzīja vadībā mājiniekus, bet izlīdzinājumu «Panthers» panāca trešā perioda 10. minūtē, kad izcēlās Breds Boizs, kurš vēlāk nodrošināja uzvaru «pantērām» pēcspēles metienu sērijā.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» komanda ar 29 punktiem 43 spēlēs ir pēdējā, 16. vietā, bet «Panthers» ar 40 punktiem 44 mačos ir 14. vietā.