«Sausais» zaudējums Zalcburgā, «Red Bull» lido uz Piņķiem (18)

Šovakar Austrijas pilsētā Zalcburgā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas play-off izcīņas pirmās kārtas ceturto spēli aizvadīja HK «Rīga».

«Rīdzinieki» ar rezultātu 0:1 atzina «Red Bull» hokejistu pārākumu un līdz ar to sērijā rezultāts ir neizšķirts 2-2. Abu komandu izšķirošā spēle svētdien norisināsies Piņķos, «Inbox.lv» ledus hallē.

Aizvadītajā mačā vienīgie vārti tika gūti trešā perioda 17.minūtē, kad Rihardu Cimermani pārspēja Luka Kalans.

Jau ziņojām, ka dienu iepriekš «rīdzinieki» Zalcburgas komandu uzvarēja ar rezultātu 9:1.

Atgādināsim, ka pirmajā mačā sestdien Rīgā pārāki ar 3:0 bija «Rīga» hokejisti, bet dienu vēlāk «Red Bull» Piņķos vienība revanšējās ar 3:2.