Sevastova Taizemē zaudē spēcīgajai Kirsteai un netiek pusfinālā (2)

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova piektdien piedzīvoja zaudējumu Taizemē notiekošā Patajas WTA «International» sērijas turnīra ceturtdaļfināla mačā, piekāpjoties sacensību ceturtajai raketei Soranai Kirsteai no Rumānijas.

Sevastova, kura WTA vienspēļu rangā pašlaik ieņem 183. vietu, ar piekāpās ranga 30. vietas īpašniecei Kirsteai ar rezultātu 3-6, 0-6.

Kopumā mačs ilga vien 56 minūtes, bet Sevastovai līdz ar šo zaudējumu turnīrs ir beidzies.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Sevastova nopelnīja 70 WTA ranga punktus, bet papildu desmit punkti viņai pienācās par kvalifikācijas sacensību pārvarēšanu.

Šāds rezultāts ļaus Latvijas labākajai tenisistei uzlabot pozīcijas jaunnedēļ gaidāmajā jaunākajā WTA vienspēļu rangā.

Tikmēr Kirstea sacensību pusfinālā tiksies ar Krievijas pārstāvi Jeļenu Vesņinu vai viņas tautieti Mariju Kiriļenko.

Kā ziņots, pirms tam šī turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā Sevastova ar 3-6, 6-4, 6-2 samērā smagā cīņā pieveica mājinieci Nudnidu Luangnamu, kura pasaules rangā atrodas 210.pozīcijā. Tikmēr otrajā kvalifikācijas kārtas spēlē Latvijas pārstāve