Šķēpmetējam Išejevam piektā vieta pasaules junioru čempionātā

Latvijas šķēpmetējs Intars Išejevs piektdien izcīnīja piekto vietu pasaules junioru čempionātā.

Labāko rezultātu Išejevs sasniedza pēdējā, sestajā mēģinājumā, kad aizraidīja šķēpu 74,12 metrus tālu.]

Uzvaru sacensībās ar 78,64 metrus tālu raidījumu izcīnīja Kešrons Valkots no Trinidadas un Tobago, bet līdz kāpšanai uz goda pjedestāla Išejevam pietrūka nedaudz vairāk nekā divi metri.

Kā ziņots, ceturtdien notikušajās kvalifikācijas sacensībās Išejevs normu, kas bija 72,00 metri, izpildīja jau ar pirmo mēģinājumu. Savukārt daudz neveiksmīgāk klājās vēl vienam Latvijas sportistam Mārcim Grēnam, kuram pirmie divi mēģinājumi netika ieskaitīti, bet trešajā šķēpmetējs sasniedza vien 47,54 metrus, pārliecinoši paliekot pēdējā, 46.pozīcijā.

Pasaules junioru čempionāts ilgs līdz svētdienai, bet visiem septiņiem Latvijas sportistiem starti tajā jau ir noslēgušies. Labāko rezultātu no latviešiem sasniedza Išejevs, bet finālā spēja iekļūt arī tāllēcējs Dairis Rinčs, kurš izcīnīja devīto vietu.