«Skonto» futbolisti pārspēj «Jelgavu»

Latvijas virslīgas čempionāta piektās kārtas spēlē šodien pagājušās sezonas spēcīgākais klubs Rīgas «Skonto» ar 2:1 (1:0) izbraukumā pieveica komandu FK «Jelgava».

Cīņas rezultātu mača 20. minūtē atklāja «Skonto» komandu pārstāvošais Aleksandrs Fertovs, bet 67. minūtē Māris Ošs izlīdzināja rezultātu. Uzvaru viesiem nodrošināja Andrejs Siņicins, kurš 73. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Citā mačā svētdien smagu uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas otrs spēcīgākais Latvijas klubs FK «Ventspils», kas izbraukumā tikai ar 1:0 (0:0) pieveica virslīgas jaunpienācējus FK «Jūrmala» futbolistus.

Šajā cīņā vienīgos vārtus 74. minūtē guva Urugvajas uzbrucējs Federiko Martiness.

Vēl vienā piektās kārtas mačā svētdien «Liepājas metalurgs» otrajā puslaikā salauza Daugavpils «Daugavas» futbolistu pretestību un uzvarēja savā laukumā ar 2:0.

Šajā mačā rezultātu 61. minūtē guva Antons Jemeļins, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet 14 minūtes vēlāk Vitālijs Kavaļausks dubultoja liepājnieku pārsvaru.

Ceturtā šīs kārtas spēle tiks aizvadīta rezerves dienā 5. jūnijā, kad «Gulbene-2005» savā laukumā uzņems «Jūrmala-VV» komandu.

Kopvērtējumā pēc svētdienas mačiem līderpozīcijā ar 15 punktiem piecās spēlēs ir «Liepājas metalurga» komanda, bet tai ar 12 punktiem četrās cīņās seko FK «Ventspils». «Daugavas» komanda ar desmit punktiem piecās spēlēs ieņem trešo vietu, bet «Skonto» futbolisti četros mačos tikuši pie deviņiem punktiem, ieņemot ceturto vietu.

Piecus punktus piecās spēlēs izcīnījusi FK «Jelgava», četri punkti četrās spēlēs ir «Jūrmalas» komandai, bet «Olimps/RFS», «Gulbene» un «Jūrmala-VV» turpina cīnīties bez punktiem.