«Skonto» izrauj uzvaru Liepājā

Latvijas čempionāta spēlē pērnās sezonas vicečempioni «Liepājas metalurgs» savā laukumā ar 1:2 pēdējās minūtēs piekāpās FK «Skonto» futbolistiem.

Spēles 14. minūtē mača rezultātu ar 11 metru soda sitienu atklāja «Skonto» pussargs Oļegs Laizāns. Tomēr jau pēc desmit minūtēm 11 metru soda sitiens tika nozīmēts jau uz «Skonto» komandas vārtiem, un «Liepājas metalurga» futbolists Deniss Ivanovs panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus rīdzinieki guva jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā, kad Viktoru Spoli pārspēja Aleksejs Višņakovs, ļaujot «Skonto» izcīnīt laimīgu uzvaru ar 2:1.