Slovākiete Kuzmina triumfē PK iedzīšanas sacensībās

Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina sestdien guva uzvaru šīs sezonas Pasaules kausa pēdējās iedzīšanas sacensībās, tiekot pie pirmā panākuma šosezon.

Kuzmina desmit kilometru distancē pieļāva divas kļūdas šaušanā, taču tas viņai neliedza finišā par 41,8 sekundēm apsteigt norvēģieti Tūru Bjergenu, kura šaušanā pieļāva četras kļūdas.

Tikmēr trešajā vietā ar divām kļūdām ierindojās krieviete Olga Viļuhina, no uzvarētājas atpaliekot par 54 sekundēm.

Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Somijas biatloniste Kaisa Makarainena šoreiz ierindojās ceturtajā vietā.

Kā ziņots, Latvijas biatloniste Žanna Juškāne ceturtdien ieņēma 92.vietu 7,5 kilometru sprinta sacensībās. Latvijas pārstāve līdz ar to nekvalificējās atlikušajām posma distancēm, noslēdzot savus šīs sezonas Pasaules kausa startus.

Sestdien vēl iecerētas iedzīšanas sacensības vīriešiem, kur Latviju pārstāvēs Andrejs Rastorgujevs.

Savukārt posms un Pasaules kausa sezona svētdien noslēgsies ar masu startiem.