Slovākija ne bez grūtībām pārspēj Kazahstānu

Pasaules čempionāta Helsinku apakšgrupas spēlē šodien Slovākijas izlases hokejisti ar 4:2 pieveica Kazahstānas valstsvienību.

Mača rezultātu jau 68. sekundē atklāja slovāku aizsargs Dominiks Graņaks, tomēr pirmās trešdaļas 12. minūtē Jevgeņijs Rimarjovs panāca izlīdzinājumu.

Nepilnas trīs minūtes līdz otrās trešdaļas beigām Libors Hudačeks vairākumā atguva vadību Slovākijas izlasei. Trešā perioda 4. minūtē Konstantīns Puškarjovs atkal atjaunoja līdzsvaru uz rezultātu tablo, tomēr pēc piecām minūtēm Tomašs Kopeckis trešoreiz pārspēja Vitāliju Jeremejevu, bet 13 sekundes līdz mača beigām Kopeckis vairākumā guva ceturtos vārtus.

Šovakar Helsinku apakšgrupā tiks aizvadīta vēl viena spēle, kurā Kanādas hokejisti spēkosies ar Šveices valstsvienību.