Soļotājai Pastarei 28. vieta pasaules čempionātā

Latvijas soļotāja Agnese Pastare šorīt izcīnīja 28. vietu pasaules čempionāta 20 kilometru soļojumā, distanci veicot stundā, 37 minūtēs un 48 sekundēs.

Pēc pieciem nosoļotiem kilometriem Pastare bija 39. vietā, distances vidū Latvijas pārstāve bija atkāpusies uz 40. vietu, bet piecus kilometrus pirms finiša Pastare ieņēma 32. vietu.

Tikmēr par pasaules čempioni kļuva krieviete Olga Kaņiskina, kuras laiks bija stunda, 29 minūtes un 42 sekundes.

Sacensības uzsāka 50 sportistes, taču līdz finišam tika 40. Sešas soļotājas tika diskvalificētas, bet četras bija spiestas izstāties.

Pastare sacensību laikā saņēma vienu brīdinājumu no tiesnešiem.