Špenglera kausa fināls bez mājiniekiem, bet ar «Sarkano armiju» (23)

Šveices pilsētā Davosā šodien tika aizvadīts pirmais pusfināls Špengera kausa izcīņā un pie uzvaras tika Maskavas CSKA hokejisti.

Pusfināla mačā «Vailant Arena» hallē CSKA izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos pār HC «Davos» ar rezultātu 5:4.

Rezultātu atklāja mājinieki, bet pirmajā periodā vēlāk CSKA guva atbildes vārtus, tomēr Davosas hokejisti pirms pārtraukuma panāca 2:1.

Otrajā trešdaļā vispirms CSKA panāca 2:2, tad 3:2, bet «Davos» izlīdzināja rezultātu. Perioda pēdējā minūtē Vladimirs Žarkovs guva ceturtos vārtus un pirms trešā perioda CSKA bija vadībā a 4:3.

Trešā perioda 18.minūtē laukuma saimnieki vairākumā panāca izlīdzinājumu 4:4, pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja CSKA.

Šovakar tiks aizvadīts otrs pusfināls, kurā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» tiksies pret Kanādas izlasi.