«Skaņu laboratorijā» katrs apmeklētājs Tehniskās jaunrades nama «Annas 2» datorskaņas studijas speciālistu un vokālā trio «Lady’s Sweet» vadībā varēs eksperimentēt ar skaņām - pārveidot balsi; iedziedāt kādu skaņdarbu; spēlēt midi bungas; izmēģināt savus spēkus mūzikas ierakstīšanā, izmantojot modernās tehnoloģijas un uzzināt, kā montēt fonogrammas.
Spīķeru muzikālo darbnīcu producente Karina Bērziņa stāsta: «Spīķeru jauno koncertzāli svētdien gaida pārvērtības – tajā vīsies vadu mudžekļi un uzmanības centrā būs datori, mikrofoni, midi bungas un citi tehniskie brīnumi.«
Kā allaž darbnīcu papildinās video, darbosies grāmatu un mūzikas ierakstu tirdziņš, foto stūrītis, «Bufete» ar Spīķeru gardumiem.
