Šteinbergs izcīna pirmos punktus PČ ieskaitē MX1 klasē

Pasaules čempionāta sestajā posmā motokrosā MX1 klasē - Katalonijas «Grand Prix» izcīņā - svētdien Latvijas sportists Ivo Šteinbergs pirmajā braucienā ieņēma 17.vietu, izcīnot pirmos ieskaites punktus šajā sezonā.

«Honda Latvia Elksni» komandas pilots Šteinbergs pirmajā braucienā ātrāko apli veica minūtē un 59,074 sekundēs, kas viņam garantēja 17.vietu un četrus punktus pasaules čempionāta ieskaitē. Savukārt otrajā braucienā Šteinbergs veica tikai divus apļus un no sacīkstēm izstājās.

Šteinberga komandas biedrs Filips Kempelis pirmajā braucienā ieņēma 21.vietu, bet otrajā braucienā Kempelis ierindojās 24.vietā.

Savukārt MX2 klasē Latvijas līderis Matīss Karro («MVD-D Suzuki»), kurš iepriekšējā posmā nevarēja startēt potītes traumas dēļ, pirmajā braucienā ieņēma 18.vietu, nopelnot trīs punktus, bet otrajā braucienā Karro nefinišēja. Vēl viens Latvijas sportists MX2 klasē Augusts Justs («Honda Latvia Elksni») pirmā braucienā ieņēma 28.pozīciju, bet otrajā braucienā viņš finišēja 27.vietā.

MX1 klases kopvērtējumā Šteinbergs ieņem 34.vietu, savukārt MX2 klases kopvērtējumā Karro ar 32 punktiem atrodas 24.pozīcijā.

Pasaules čempionāta ieskaites punktus saņem pirmo 20 vietu īpašnieki.