Štrombergam 4. vieta PČ BMX individuālo braucienu superfinālā

Olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs piektdien izcīnīja ceturto vietu pasaules čempionāta individuālo braucienu superfinālā.

Sākotnēji individuālajos braucienos 2008. un 2010. gada pasaules čempions, kā arī pagājušā gada sudraba godalgas laureāts Štrombergs ieņēma ceturto vietu un vēlāk savu pozīciju nespēja uzlabot arī superfinālā, kurā līdz labāko trijniekam viņam pietrūka 0,008 sekundes.

Par individuālo braucienu čempionu kļuva amerikānis Konors Fīldss.

Individuālajos braucienos tiek noteikti 64 sportisti, kuri piedalīsies pamatsacensībās. Savukārt superfinālā 16 ātrākie braucēji sadala atsevišķu medaļu komplektu.

Pamatsacensībām kvalificējās vēl trīs Latvijas sportisti - Rihards Veide ieņēma 25. vietu individuālajos braucienos, Eiropas čempions Edžus Treimanis palika 30. pozīcijā, bet Toms Mankus uzrādīja 48. ātrāko laiku.

Tikmēr Toms Skujiņš palika 74. vietā, Viesturs Morozs ierindojās 102. pozīcijā, Artūrs Matisons finišēja 112. vietā, Kristers Lejiņš palika 121. pozīcijā, bet Kristers Taims ierindojās 135. vietā starp 159 finišējušajiem sportistiem.

Izšķirošie braucieni risināsies sestdien.