Štrombergs otrais UCI Superkrosa posma individuālo braucienu superfinālā

Olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs sestdien izcīnīja otro vietu UCI Superkrosa Pasaules kausa izcīņas trešā posma individuālo braucienu superfinālā.

Sākotnēji Štrombergs izcīnīja uzvaru individuālo braucienu kvalifikācijā, bet superfinālā Latvijas BMX sportists finišēja otrajā pozīcijā. Uzvaru individuālo braucienu finālā izcīnīja amerikānis Konors Fīldss.

Kā ziņots, individuālo braucienu finālos, kuros piedalās 16 labākie sportisti, tiek sadalīts atsevišķs medaļu komplekts.

Pēc sestdien notikušajiem individuālajiem braucieniem svētdien sākotnēji notiks priekšsacīkstes, kurās iekļuva 64 labākie braucēji. Priekšsacīkstēs BMX sportisti aizvadīs pa trim braucieniem, bet pēc tam sekos ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls.

Priekšsacīkstēm kvalificējās vēl trīs Latvijas BMX sportisti. Toms Skujiņš kvalifikācijā ieņēma 52. vietu, Kristers Lejiņš ierindojās 58. pozīcijā, bet elites grupā sievietēm Sandra Aleksējeva kvalifikācijā ieņēma 28. vietu. Tikmēr Toms Mankus kvalifikācijā palika 69. vietā un viņam sacensības jau ir noslēgušās.