«TTT Rīga» panāk izlīdzinājumu LSBL finālsērijā (2)

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālsērijas otrajā spēlē šovakar Olimpiskajā sporta centrā «TTT Rīga» ar 63:60 pārspēja SK «Cēsis», sērijā līdz trim uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 16 punktiem bija Kristīne Kārkliņa, 14 punktus pievienoja Baiba Eglīte, bet 13 punkti bija Sidnijas Kārteres kontā. Cēsu komandā pa 16 punktiem guva Kristīne Silarāja un Džesika Mūra.

Spēli labāk iesāka cēsinieces, kuras izvirzījās vadībā ar 10:2, tomēr līdz pirmās ceturtdaļas beigām «TTT Rīga» spēja samazināt rezultāta starpību līdz diviem punktiem (17:19). Otrās ceturtdaļas sākumā mājinieces uz brīdi pārņēma vadību (22:21), tomēr ceturtdaļas vidū «Cēsis» atkal bija iekrājušas septiņu punktu pārsvaru (32:25), bet lielajā pārtraukumā komandas devās, rezultātam esot 34:32 cēsinieču labā.

Trešajā ceturtdaļā cīņa ritēja punkts punktā, tomēr otrajā pusē vadību saglabāja rīdzinieces, kurām pirms pēdējām desmit minūtēm bija divu punktu pārsvars (49:47). Pēdējās desmit minūtēs pamīšus vadībā bija te viena, te otra komanda, bet mača pēdējā minūte sākās, rezultātam esot 59:58 «TTT Rīga» labā.

Pēc neveiksmīga Cēsu komandas uzbrukuma 41 sekundi līdz finālsvilpei Baiba Eglīte panāca 61:58, bet uz vēl vienu pretinieču nesekmīgu uzbrukumu ar diviem precīziem soda metieniem atbildēja Kārkliņa - 63:58.

Atgādinām, ka finālsērijas pirmajā mačā ceturtdien SK «Cēsis» savā laukumā izrāva uzvaru līdz ar mača beigu svilpi (60:58).

Finālsērijas trešā spēle trešdien paredzēta Cēsīs, bet ceturtais mačs notiks sestdien Rīgā.