«TTT Rīga» zaudē apakšgrupas līderēm

FIBA Eirolīgas A apakšgrupas spēlē ceturtdienas vakarā «TTT Rīga» basketbolistes viesos ar 42:56 zaudēja Itālijas klubam Taranto «Cras Basket», kas ir apakšgrupas līdervienība.

«TTT Rīga» un Taranto «Cras Basket» 42:56 (15:16, 23:33, 32:49).
Zelasa 14 (5 atl.b., 5 rez. piesp., 4 kļūdas), Holingsvorte 10 (9 atl.b., 4 kļūdas), Batlere 8 (5 pārtv.b.), Krūmberga 7, Eibele 3; Smita 14 (7 atl.b., 3 pārtv.b.), Godēna 11 (5 atl.b.).

Lai gan spēli «rīdzinieces» iesāka ar 0:6, tomēr ceturtdaļas vidū spēja pat iegūt četru punktu pārsvaru (12:8). Pirmo ceturtdaļu «Cras Basket» pabeidza ar minimālu pārsvaru, taču lielajā pārtraukumā «TTT Rīga» devās jau ar -10 (23:33). Trešajā ceturtdaļā mājinieces nosargāja pārsvaru, bet beigās pat palielināja to līdz 19 punktiem (30:49). Pēdējās desmit minūtēs Latvijas čempiones vairs nespēja radīt intrigu un nācās piedzīvot kārtējo zaudējumu.

Citā A apakšgrupas spēlē ceturtdien Guntas Baško pārstāvētā Krakovas «Wisla Can-Pack» viesos ar 67:57 uzvarēja «MiZo Pecs 2010» (Ungārija), bet trešdien Aijas Brumermanes pārstāvētā «USO Mondeville» (Francija) ar 60:77 savā laukumā piekāpās Košices «Good Angels» (Slovākija).

«TTT Rīga» šis bija sestais zaudējums septiņās spēlēs, kas dod pēdējo, 6. vietu apakšgrupā.

Nākamo spēli Eirolīgā «TTT Rīga» komanda aizvadīs nākamo trešdien, 15. decembrī, kad viesos tiksies ar «Good Angels», kam mājās tika zaudēts ar 60:77.