U-18 hokejistiem trešā uzvara trīs spēlēs (6)

Pasaules U-18 čempionāta 1. divīzijas A grupas spēlē Francijas pilsētā Nicā trešdienas vakarā Latvijas jaunie hokejisti ar 5:1 pieveica mājiniekus.

Jau līdz mača 5. minūtei Rodrigo Ābols un Roberts Locāns panāca 2:0 Latvijas komandas labā, bet pirmās trešdaļas vidū Vensāns Nesa vienus vārtus Francijas izlasei atspēlēja.

Otrā perioda 4. minūtē Jānis Puriņš atjaunoja latviešiem divu vārtu pārsvaru, pēc 71 sekundes Filips Gundars Buncis mazākumā guva ceturtos vārtus Latvijas izlases labā, bet trešdaļas 14. minūtē Dāvis Zembergs panāca 5:1.

Jāpiebilst, ka pēc otrās trešdaļas Matīsu Edmundu Kivlenieku Latvijas izlases vārtos nomainīja Toms Nuka.

Atgādinām, ka turnīru Latvijas juniori svētdien sāka ar 5:2 uzvaru pār Kazahstānu, bet pirmdien ar 3:2 pieveica Baltkrieviju.

Turnīra tabulā līdere ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir Latvija, astoņi punkti ir Norvēģijai, kurai ar četriem punktiem seko Kazahstāna, pa trim punktiem ir Francijai un Baltkrievijai, bet Itālija kā vienīgā ir bez punktiem.

Atlikušajās spēlēs Latvijas jaunie hokejisti ceturtdien tiksies ar Itāliju, bet sestdien gaidāma, visticamāk, izšķirošā cīņa par vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju, kad pretī stāsies Norvēģijas vienaudži.