UEFA Eiropas līgas finālā Spānijas klubu duelis

UEFA Eiropas līgas finālmačā par titulu cīnīsies divas Spānijas komandas - Bilbao «Athletic» un Madrides «Atletico».

«Athletic» futbolisti atbildes spēlē savā laukumā ar 3:1 pieveica Portugāles klubu Lisabonas «Sporting», divu spēļu summā uzvarot ar 4:3.

Mača rezultātu 17. minūtē atklāja Marekls Zuzaeta, 44. minūtē izlīdzinājumu panāca «Sporting» uzbrucējs Rikijs van Volfsvinkels, tomēr pirmā puslaika kompensācijas laikā Ibaji Gomess atguva vadību «Athletic» komandai. Izšķirošos vārtus 88. minūtē guva Fernando Ljorente, panākot 4:3 divu spēļu summā.

Tikmēr «Atletico» komanda atbildes mačā arī viesos pieveica citu Spānijas klubu «Valencia CF» (1:0), divu spēļu summā triumfējot ar 5:2.

Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Madrides kluba spāņu uzbrucējs Adrians Lopess.

UEFA Eiropas līgas finālspēle notiks 9. maijā «National Arena» stadionā Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē.

Atgādinām, ka UEFA Čempionu līgas finālā 19. maijā Minhenē tiksies vietējā «Bayern» komanda un Londonas «Chelsea».