Ungārijas posma kvalifikācijā ātrākais Hamiltons

Pirmās formulas (F-1) 11. posma - Ungārijas «Grand Prix» - kvalifikācijas sacensībās sestdien uzvaru izcīnīja britu pilots Lūiss Hamiltons.

2008. gada pasaules čempions, kurš pārstāv «McLaren-Mercedes», par 0,413 sekundēm apsteidza Romēnu Grožānu («Lotus») no Francijas.

Trešais kvalifikācija palika vācietis Sebastjans Fetels no «Red Bull» komandas, bet blakus viņam startā būs Džensons Batons no «McLaren-Mercedes».

Piektais bija Kimi Raikonens, sestais finišēja Fernando Alonso, septītais bija Felipe Masa, bet astotnieku noslēdza Pastors Maldonado.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc desmit posmiem līderis ar 154 punktiem ir Alonso.