Vācija izcīna minimālu uzvaru pār Dāniju

Pasaules čempionātā hokejā šovakar Stokholmas apakšgrupas spēlē Vācijas valstsvienība ar 2:1 pieveica Dānijas izlasi.

Mača rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas 2. minūtē, kad Mortens Grēns izvirzīja vadībā Dānijas valstsvienību. Izlīdzinājumu vācieši panāca nepilnas trīs minūtes līdz perioda beigām, kad Frederiku Andersenu pārspēja Tomass Grailingers.

Trešā perioda 9. minūtē Vācijas valstsvienību vadībā izvirzīja Filipa Gogullas precīzais metiens, kas izrādījas uzvaras vērtībā, jo atlikušajā laikā dāņi atspēlēties vairs nespēja.

Vācijas izlases vārtsargs Deniss Endrass atvairīja 27 no 28 pretinieku metieniem, bet Andersens tika galā ar 25 no 27 vāciešu metieniem.

Atgādinām, ka Stokholmas apakšgrupas šīsdienas pirmajā mačā Latvija ar 0:3 zaudēja Norvēģijai, bet šovakar, plkst. 21.15 nūjas krustos Zviedrijas un Itālijas hokejisti.