Vasiļjevam divas piespēles un uzvara pret līgas līderiem (6)

Latvijas hokejists Herberts Vasiļjevs Vācijas čempionāta (DEL) spēlē nopelnījis punktu par rezultatīvu piespēli, vēsta līgas mājas lapa.

Vasiļjeva pārstāvētā komanda Krēfeldes «Pinguine» savā laukumā piecu tūkstošu skatītāju klātbūtnē ar 4:3 uzvarēja līgas līdervienību Manheimas «Adler».

Uzbrucējs trešā perioda otrajā minūtē asistēja komandas trešo vārtu guvumā, bet astoņas sekundes pirms trešdaļas beigām asistēja uzvaras vārtu guvumā Borisam Blankam. Hokejistam aizvadītajā mačā arī sešas soda minūtes.

Regulārās sezonas 42 spēlēs Vasiļjevs guvis 14 vārtus un atdevis 24 rezultatīvas piespēles, sakrājot 38 punktus. Tikmēr lietderības koeficents hokejistam ir +20.

Pēc šī zaudējuma «Adler» hokejisti zaudēja pirmo vietu tabulā, atkrītot uz otro pozīciju, bet «Pinguine» hokejisti patlaban atrodas trešajā vietā.