«VEF Rīga» zaudē spēli un vietu turnīra tabulā (5)

BNS

«VEF Rīga» sestdien viesos ar 84:91 mača izskaņā piekāpās Samaras «Krasnije kriļja» VTB vienotās līgas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Mājinieki izšķirošo pārsvaru ieguva pēdējās ceturtdaļas izskaņā, lai gan vēl trīs minūtes un 58 sekundes pirms spēles beigām pēc Gata Jahoviča metiena «VEF Rīga» pēdējo reizi izvirzījās vadībā ar 76:75.

«Krasnije kriļja» tagad ir apsteiguši «VEF Rīga» B grupas turnīra tabulā ar septīto uzvaru 15 mačos. Savukārt «rīdzinieki» piedzīvoja 15 spēlēs devīto zaudējumu un atkāpās no ceturtās uz piekto vietu.

Rezultatīvākais «VEF Rīga» komandā šajā spēlē ar 17 punktiem bija Jahovičs. 16 punktus savāca Daniels Brauns. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Mihals Ignerskis.

VTB vienotās līgas spēle: Samaras «Krasnije kriļja» - «VEF Rīga» 91:84 (24:22, 18:21, 24:18, 25:23)

«Krasnije kriļja»: Ignerskis 22, O'Bannons 18, Mailss 18, Nikolss 16, Keiru 11, Zabeļins 4, Puškovs 2

«VEF Rīga»: Jahovičs 17, Brauns 16, Nikss 14, Bērziņš 12, Janičenoks 11, Robinsons 6, Iļjins 5, Kuksiks 3.