«Ventspils» futbolisti izcīna uzvaru Soļigorskā

UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē šovakar FK «Ventspils» viesos ar 1:0 pieveica Baltkrievijas komandu Soļigorskas «Shakhtyor».

Pirmajā puslaikā vienīgā reālā iespēja gūt vārtus bija «ventspilniekiem», bet otrajās 45 minūtēs bīstamāk uzbruka laukuma saimnieki. Tomēr spēles 89. minūtē vienīgos vārtus šajā mačā guva 23 gadus vecais «Ventspils» komandas pussargs Jevgeņijs Kosmačovs. Jau tiesneša pieliktajā laikā dzelteno kartīti nopelnīja «ventspilnieku» vārtsargs Aleksandrs Vlasovs.

Atbildes spēle notiks 21. jūlijā Ventspilī, bet nākamajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Lai iekļūtu UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīrā, komandām jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.

Šovakar pirmo spēli aizvada arī «Liepājas metalurga» futbolisti, kas savā laukumā uzņem Austrijas vicečempionus Zalcburgas «Red Bull».