Verpakovskis Grieķijas superlīgā atgriežas ar uzvaru

Ar uzvaru Grieķijas superlīgā pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma pirmdien atgriezies pieredzējušais latviešu uzbrucējs Māris Verpakovskis.

Jaunās sezonas pirmās kārtas mačā latvieša pārstāvētā «Ergotelis» komanda savā laukumā ar 2:0 (0:0) uzvarēja «Levadiakos» vienību.

Pirmās kārtas maču Verpakovskis bija izlaidis diskvalifikācijas dēļ, bet šoreiz laukumā devās uz maiņu 64. minūtē, kad rezultāts jau bija 2:0 «Ergotelis» labā.

Latvietis nomainīja komandas otro vārtu autoru - brazīlieti Markušu Pereiru. Mājinieki abus vārtus guva otrā puslaika pirmo sešu minūšu laikā, reizi izceļoties arī uzbrucējam Ilisam Anastasakam.

Jauno sezonu «Ergotelis» komanda sākusi ar četriem punktiem divos mačos, kas kopvērtējumā ļauj ieņemt piekto vietu.

Pērnajā sezonā «Ergotelis» izcīnīja otro vietu Grieķijas pēc spēka otrajā līgā, jau pēc sezonas pārtraukuma atgūstot vietu superlīgā.

Verpakovskis «Ergotelis» komandā atgriezās šī gada sākumā, bet vasarā līgumu pagarināja.