Zviedrijas hokejistiem ceturtā uzvara, pieveikta arī Vācija

Pasaules čempionātā šovakar Stokholmas apakšgrupas mačā Zviedrijas valstsvienība ar 5:2 pieveica Vācijas izlases hokejistus.

Zviedrijas izlase maču iesāka ierasti aktīvi un jau 77. sekundē Markuss Krugers atklāja spēles rezultātu, tomēr trešdaļas turpinājumā vācieši vairs neļāva mājiniekiem izvērsties kā iepriekšējā mačā pret dāņiem, turklāt sekundi līdz perioda beigām Filips Gogulla panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas vidū zviedri nepilnu divu minūšu laikā guva divus vārtus - vispirms izcēlās Viktors Stolbergs, bet neilgi pēc tam vairākumu realizēja Ēriks Karlsons. Taču trīs minūtes un divas sekundes līdz trešdaļas beigām Patriks Raimers otro reizi pārspēja Viktoru Fāstu, atjaunojot mača intrigu.

Jau trešā perioda 3. minūtē Zviedrijas izlase atguva divu vārtu pārsvaru, kad pretuzbrukumā Denisu Endrasu pārspēja Niklass Pērsons, bet 9. minūtē Juhans Franzens panāca jau 5:2 laukuma saimnieku labā. Arī turpinājumā zviedriem bija vairākas iespējas gūt vārtus, taču rezultāts vairs nemainījās.

Atgādinām, ka Stokholmas apakšgrupas pirmajā spēlē šodien Norvēģijas hokejisti ar 6:2 uzvarēja Itālijas valstsvienību.