Spocīga māja Čiekurkalnā: iedzīvotājus lūdz pamest ēku

FOTO: Facebook.com/Ciekurkalns/

Čiekurkalna iedzīvotāju grupas dalībnieki sociālajā portālā Facebook pauž izbrīnu par kādu māju Ezermalas ielā 4. «Ilgu laiku puse šīs mājas bija apdzīvota, puse nē. Uz durvīm nu jau informatīvs ziņojums, ka īres līgumi tiek lauzti un līdz 30.jūnijam jāizvācas. Cerams, šo ēku renovēs un sakārtos, jo pašreiz tā ir visnotaļ spocīga. Kā ir dzīvot šajā pusē? Nav nedaudz vienmuļa sajūta?» brīnās aculiecinieki.

Nekustamā īpašuma pārvaldnieks Ezermalas ielā 4, Rīgā, ir Valsts nodrošinājuma aģentūra. Aģentūra informē, ka pašlaik Ezermalas ielas 4 ēka ir (zeme nav) valsts īpašums.

Pamatojoties uz Ministru kabineta pagājušā gada 9. augusta rīkojumu Nr. 400 «Par zemes vienības saglabāšanu valsts īpašumā un nodošanu Finanšu ministrijas valdījumā un valsts nekustamo īpašumu pārdošanu», šā gada 9. martā notika izsole.

Nekustamajam īpašumam Ezermalas ielā 4, Rīgā, ir pieteicies pircējs.

VAS «Valsts nekustamie īpašumi» izstrādās pirkuma līgumu, un nekustamais īpašums tuvāko mēnešu laikā tiks nodots jaunajam īpašniekam.

Nomnieki ir brīdināti un saskaņā ar īres līguma nosacījumiem atbrīvos telpas.

Aģentūrai nav informācijas par šā rajona attīstības plāniem,

kā arī tas nav aģentūras kompetencē.

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

Aktuālākās ziņas