«Tik super!» Rīdziniekus iepriecina amizants skats

FOTO: Ekrānuzņēmums/Instagram

Tāds īsts pavasaris un vasara mūs vēl nebūt nelutina ar savu klātbūtni. Teju katra diena ir apmākusies un lietaina. Taču, kā redzams Rīgas ielās, lai uzlabotu savu ikdienas soli, nevajag nemaz tik daudz!

Sociālās vietnes «Instagram» lietotāja ar nosaukumu @ms_inka savā profilā ievietojusi attēlu ar notvertu ikdienas skatu Rīgas ielās. Šis foto ieguvis 162 «patīk» atzīmes, sajūsminot daudzus sociālo tīklu lietotājus.

Parenting-Creative ? #rain #rimi #maisins

A post shared by ??? (@ms_inka) on

Amizanto fotogrāfiju citi sociālo tīklu lietotāji pārpublicējuši arī «Facebook». Foto saņēmis arī vairākus komentārus, kuros tiek pausta sajūsma par šādu bērna un vecāka izdomu un asprātību.

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

Uz augšu