Atklās velomaršrutu «Daugavas loki»

Daugavas loki

FOTO: LETA

Šā gada 2.jūnijā Latgalē tiks atklāts un izmēģināts velomaršruts «Daugavas loki», informē Daugavpils novada tūrisma, kultūras un atpūtas aģentūras «Taka» direktors Rolands Gradkovskis.

Šo, vienu no gleznainākajiem maršrutiem Latvijā kopā ar Daugavpils un Krāslavas novada pašvaldībām «Taka» plānojusi un izstrādājusi trīs gadus. Dažādos projektos velomaršruts ir ticis marķēts, uzstādīti jauni stendi un ierīkotas vairākas atpūtas vietas.

Piedalīties velomaršruta atklāšanā, pievienoties izbraucienam un izbaudīt Daugavas loku skaistumu ir aicināts ikviens interesents.

«Tās nebūs sacensības, bet 30-35 kilometru garš ģimenēm draudzīgs izbrauciens ar lēnu tempu, apstājoties pie visiem ievērojamākajiem tūrisma objektiem,» stāsta Gradkovskis.

2.jūnijā tiks izbraukts posms «Daugavpils – Slutišķi». Aizbraucot līdz Slutišķiem, visiem tiks pasniegtas piemiņas zīmes un sarūpētais cienasts, tāpat tiks nodrošināts transports, nokļūšanai atpakaļ pilsētā. Līdzīgā veidā 29.jūlijā tiks organizēts brauciens «Slutišķi – Krāslava».

Velomaršruts Nr.35 ir riņķveida – sākumā tas ved pa upes labo krastu un Krāslavā turpinās atpakaļ pa kreiso krastu.

Uz augšu