Uz AB dambja plīvo Rīgas karogi pavisam čābīgā izskatā

TVNET
Uz AB dambja plīvo Rīgas karogi pavisam čābīgā izskatā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Aculiecinieka foto

Kāda «Tavas balss» lasītāja pamanījusi, ka Rīgas karogi, kas plīvo uz AB dambja, pienākot pavasarim, ir pavisam bēdīgā paskatā. «AB dambja galā Rīgas karogi izskatās pēc vējā plīvojošām lupatām,» raksta aculieciniece. «Vai nav kādi noteikumi, kas attiektos uz karogu vizuālo izskatu? Vai karogs vispār var būt tik nolaists?» jautā lasītāja.

Portāls TVNET sazinājās ar Rīgas pilsētas domi un uzzināja, ka Rīgas domes karogi AB dambja teritorijā tiek mainīti pēc nepieciešamības - apmēram reizi trīs mēnešos.

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas teritorijas apsaimniekošanas un attīstības nodaļas darbinieki apskatīja AB dambja teritorijā novietotos karogus, un

tika konstatēts, ka laika apstākļu dēļ Rīgas domes karogi ir bojāti.

Bojātie Rīgas domes karogi tika nomainīti.

Rīgas karogu lietošanu reglamentē saistošie noteikumi «Par Rīgas pilsētas simboliku».

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu