Lietuvieši aicina uz jaunu muzeju, atjaunotu delfināriju un ziemas dārzu

FOTO: Publicitātes foto

Lidināties virs pilsētas gaisa balonā, apskatīt atjaunoto delfināriju, apmeklēt pilnīgi jaunu muzeju pilī, apskatīt iespaidīgu ziemas dārzu, tvert maksimumu Lietuvā tikai vienas dienas laikā – par šiem un citiem kaimiņvalsts tūrisma piedāvājumiem uzzini vairāk hallē «Atklāj pasauli!» izstādē «Balttour 2018» Ķīpsalā jau 2.– 4. februārī!

Baudi vienas dienas ceļojumu!

Vēlies doties jaukā atpūtā, bet atvaļinājums vēl nav ieplānots? Tad vienas dienas ceļojums ir tieši tas, kas tev vajadzīgs! Kuršu kāpas nacionālais parks, Palangas kūrorts, Skodas akmeņu zeme, Šilutes reģions un Ventes rags – katra no šīm vietām ir unikāla savā veidā, turklāt atrodas netālu no Klaipēdas.

Dodies uz gaisa balonu lielvalsti!

Vai zināji, ka Lietuva ir pasaules līdere pēc gaisa balonu skaita uz tūkstoš iedzīvotājiem? Turklāt Viļņa ir viena no nedaudzajām galvaspilsētām Eiropā, kur tiek piedāvāti lidojumi gaisa balonā virs pilsētas vēsturiskā centra, un ne tikai. Kur vēl iespējams aizlidot gaisa balonā? Noskaidro to Lietuvas nacionālajā stendā!

Ved ģimeni uz «CurioCity»!

FOTO: publicitātes foto

Lietuvas otrajā lielākajā pilsētā Kauņā pagājušajā gadā tika atklāts iespaidīgs interaktīvs izglītības un izklaides centrs «CurioCity», par kuru arī varēs uzzināt Lietuvas nacionālajā stendā. «CurioCity» gan bērni, gan vecāki var doties lidojumā ar kosmosa kuģi, iejusties neatliekamās palīdzības brigādes locekļa lomā, pārvarēt šķēršļu taku ugunīgas lavas upē, dzēst ugunsgrēku, pārbaudīt savus spēkus skaņu ierakstu studijā un vēl daudz ko citu.

Apskati iespaidīgu ziemas dārzu!

Lietuvas ziemeļrietumos ceļotājus priecē Kretingas muzejs, kurš ir slavens ar iespaidīgo ziemas dārzu. Tajā var apskatīt 170 dažādu sugu augus. Visa gada garumā tur valda patīkams siltums un burvīga atmosfēra, kuru vēl īpašāku padara apkārt esošās ūdens kaskādes, baseiniņi, kā arī bruņurupuči un papagaiļi! Kretingas muzejs, tā parks un ziemas dārzs ir iemīļota atpūtas vieta arī vietējiem iedzīvotājiem.

Apmeklē jauno muzeju «39/45»

Ikviens izstādes apmeklētājs varēs iepazīt pilnīgu jaunumu – tikko atvērto mūsdienu Otrā pasaules kara muzeju «39/45», kas atrodas Klaipēdas pilī. Ekspozīcija veidota divās daļās – Klaipēda Otrā pasaules kara laikā un Klaipēda pēc kara. Muzejā «39/45» ir izveidota arī izglītības zāle, kur apmeklētājiem ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas par karu. Esi viens no pirmajiem, kas apmeklē «39/45»!

Apskati jaunatvērto delfināriju!

FOTO: publicitātes foto

Gan lieli, gan mazi ir aicināti apmeklēt Lietuvas Jūras muzeja atjaunoto delfināriju un iespaidīgo ekspozīciju. Tagad muzejā ir 24 atjaunoti akvāriji, kā arī 25 metrus garš stikla tunelis zem centrālā akvārija, no kura var vērot virs galvas peldošās zivis. Neaizmirstamus iespaidus gūsiet, izmēģinot kuģa katastrofas simulatoru vai apmeklējot pingvīnu koloniju. Turklāt šajā muzejā atrodas Baltijas reģionā vienīgais delfinārijs, kurā var vērot ne tikai delfīnu šovus, bet arī izmēģināt delfīnterapiju. Starp citu, Klaipēdas stendā «Balttour 2018» būs iespēja laimēt ieejas biļetes uz šo muzeju!

Šogad «Balttour 2018» var lepoties ar īpaši lielu kaimiņvalstu dalībnieku skaitu – jaunos tūrisma piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 30 Lietuvas un Igaunijas dalībnieku. Kopumā no 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā savu tūrisma piedāvājumu prezentēs 850 uzņēmumi no teju 40 pasaules valstīm.

Uz augšu