Uz Turciju evakuēti novārtā pamesta Sīrijas zoodārza dzīvnieki

LETA/AFP
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: THOMAS FREY / DPA

Starptautiska dzīvnieku labklājības organizācija «Four Paws» piektdien pabeidza evakuēt uz Turciju dzīvniekus, kuri bija palikuši novārtā pamestā zooloģiskajā dārzā Alepo provincē Sīrijas ziemeļos.

«Four Paws» piektdien aizveda uz Turciju divus lauvas un divus mājas suņus no zooloģiskā dārza un izklaides parka «Magic World» Sīrijā, paziņoja šīs organizācijas preses sekretārs.

Autokolonna ar šiem dzīvniekiem piektdienas vakarā šķērsoja Sīrijas-Turcijas robežu un devās tālāk uz dzīvnieku aizsardzības centru Bursas provinces Karadžabejas pilsētā.

Uzsākot šo operāciju, «Four Paws» 21.jūlijā evakuēja deviņus dzīvniekus – trīs lauvas, divus tīģerus, divus Āzijas melnos lāčus un divas hiēnas. Pēc vienas dienas brauciena tie droši ieradās jaunajā pagaidu mājvietā Karadžabejā.

Organizācija vēl izlems, kur būs izglābto 13 dzīvnieku galīgās mājvietas, daļēji pamatojot to ar šo dzīvnieku veselības stāvokli.

«Four Paws» ir savas dzīvnieku patvēruma vietas, piemēram, Jordānijā, Dienvidāfrikā un Nīderlandē.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu