Skip to footer
Šodienas redaktors:
Marina Latiševa
Iesūti ziņu!

Ginesa rekorda mēģinājums: Teju tūkstotis angļu buldogu vienuviet

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto

Svētdien Meksikas galvaspilsētā Mehiko notika neparasts Ginesa rekorda mēģinājums -  pastaiga, uz kuru bija ieradušies teju tūkstotis buldogu sugas suņu.

Pasākuma organizatori aplēsuši, ka Ginesa rekorda mēģinājumā piedalījās 951 buldogs no visas valsts, kā arī viņu saimnieki un vairāki tūkstoši skatītāju.

Lai rekorda mēģinājumā piedalītos, suņiem bija jābūt angļu buldogu sugas pārstāvjiem un vecākiem par vienu gadu.

Ginesa pasaules rekordu grāmatas pārstāvji vēl tikai analizēs iesniegtos datus, lai lemtu, vai rekordu izdevies uzstādīt.

Komentāri
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu