/nginx/o/2018/07/12/8724330t1h8fd3.jpg)
Mūzikas autors Ivo Grīsniņš — Grīslis, teksta autors Olafs Vēveris
Grupas «Prego» dzimšanas brīdis ir 2004. gada vasara, kad , izturot vairākas konkursa kārtas, trīs puiši — Kalvis Jenčs (Līgatne, 18), Ivo Grīsniņš-Grīslis (Jaunjelgava, 19) un Olafs Vēveris (Rīga, 16) kļuva par grupas dalībniekiem.
Šobrīd Latvijas radiostacijās dzirdams gan grupas debijas singls «Ātrāk!», kas tapis sadarbībā ar Vācijas un Skandināvijas producentiem, gan Em.Dārziņa «Melanholiskais valsis», kuram pirmo reizi Latvijas vēsturē ir tapis dziesmas teksts, kura autors ir dzejnieks Kārlis Vērdiņš. Drīzumā klausītāju vērtējumam tiks nodota arī savulaik Edgara Zvejas iedziedātā «Šūpuļdziesma», kas vairāk kā 40 gadus ik vakaru ieskandināja Latvijas radio vakara pasaciņu. 2005. gadā paredzēts izdot arī grupas albumu.
Olafs Vēveris, dziesmas teksta autors: «Esmu pilnīgs, absolūts un nelabojams debesīs blenzējs un romantiķis. Dziedāt es varu pats sev — vientuļā pļavā vai pārpildītā skolas gaitenī — vienalga kur. Galvenais man ir pati mūzika». Apliecinājumu savam spēkam un veiklībai viņš gūst šķēpa mešanā.
Kalvis Jenčs: «Manu dzīvi pilnībā aizņem akadēmiskās dziedāšanas studijas Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolā. Mans klusākais sapnis ir kādreiz uzstāties «La Scala». Retajās brīvdienās viņš brauc ar skrituļslidām, kā arī sastopams deju klubos.
Ivo Grīsniņš — Grīslis, dziesmas mūzikas autors: «Mans dzīves moto- «Don’t worry, be happy!». Patīk viss aizliegtais tāpēc vilina ekstrēmais sports, sevišķi skijorings. Labu adrenalīnu es gūstu uz skatuves, notiekot enerģijas apmaiņai ar publiku. Mani «atdzīvina» rokenrols.» Uz Ivo var paļauties draugi, jo viņš nekad nepiekrāps.
[s:4422]